EN GÜZEL VE EN ORİJİNAL YILBAŞI HEDİYELERİ SIRALAMASI

EN GÜZEL VE EN ORİJİNAL YILBAŞI HEDİYELERİ SIRALAMASI

Yılbaşı gelince bir çok kişi aynı soruyu sorar. Yılbaşında kime ne hediye alınır? Fakat dert etmeyin, her kim için hediye düşünüyorsanız her keseye göre cevabını burada bulacaksınız…

Klasik, hızla değişen çağa ayak uyduran, hobilere göre, anneye, babaya, kardeşe ve en zorlusu sevgiliye hediye… Bunların tamamına ya aradığınız yanıtı bulabileceksiniz ya da alacağınız hediye için fikir sahibi olabileceğiniz yılbaşı hediyesi konusuna hoş geldiniz.

Öncelikle hediye almanın 2 önemli adımı vardır. Birincisi hediye seçmek, ikincisi ise sunumunuzdur. İkinci şık yalnızca sevgili konusu için gerekli olur. Yani sevgilinize mükemmel bir hediye alıp kötü bir sunum ile onu vasat hale getirebileceğiniz gibi vasat bir hediye alıp onu iyi bir sunum ile mükemmel hale de getirebilirsiniz. Şimdi lafı çok uzatmadan konuya girelim. Yılbaşında kime ne hediyeler alınabilir konusuna…

Birine Hediye Alırken İşinizi Kolaylaştıracak İlk ve Tek Adım Hobilerdir

yılbaşı-hediyeleri-siralio-13

Fiyat Aralığı: genel

Kime: genel

Örneğin müzikten hoşlanan birine müzik ile ilgili, sinemasevere sinema, modasevere moda, maketsevere maket, sporsevere spor, yemek yapmayı seven birine ise bununla ilgili bir şeyler almak her zaman en doğru yoldur. bir enstrüman çalıyorsa onunla ilgili bir kitap, bir dvd veya enstrüman ile ilgili bir aparat veya enstrümanın ta kendisini alabilirsiniz. Sinema sever birine sevdiğiniz filmler ve izlemesini istediğiniz filmler ile dolu bir taşınabilir bellek hediye edebilirsiniz. Kitap okumayı seven kişiye kitap seti, okuma için dekoratif bir şeyler alınabilir. Yine kişi bir spor ile ilgileniyorsa ilgilendiği spor dalı ile ilgili ürünler alabilirsiniz, fitness bile olsa mutlaka o spor ile ilgili güzel bir hediye bulabilirsiniz. Ama unutmayın hediyenizi nasıl sunduğunuz her zaman hediyeden daha önemlidir.

Akıllı Saat

yılbaşı-hediyeleri-siralio-10

Fiyat: 90 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, erkek arkadaş, kardeş, arkadaş, çocuk

Akıllı saatler günümüze en uygun hediyelerden biri olabilir. Ayrıca 90 TL gibi uygun fiyatlara iyi bir akıllı saat bulabileceğiniz gibi seçenekleriniz de geniş bir yelpazeye sahip olacaktır. Hepimizin telefona bağımlı denecek seviyede bağlandığı şu günlerde iyi bir hediye seçeneği olacaktır.

Nostaljik CD ve Kaset Doldurmaya Güncel Alternatif; Mp3 Player Doldurma

yılbaşı-hediyeleri-siralio-22

Fiyat: 20 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, erkek arkadaş, çocuk, arkadaş

Artık o kadar fazla mp3 player çeşidi var ki burada sizi uğraştıracak kısım müzikleri seçmek olacaktır.

Drone veya Benzeri Akıllı Telefon ile Kumanda Edilir Araçlar

yılbaşı-hediyeleri-siralio-7

Fiyat: 300 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, erkek arkadaş, çocuk, arkadaş

Yine çağımız ürünlerinden Parrot gibi drone helikopterlerin de bir çok farklı çeşidi mevcut. Helikopterden arabaya bir çok farklı cihaz üzerlerindeki kameralar ile çok keyifli çekimler yapmanızı ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor. Bu sebeple bu tarz cihazlar da çağımıza ayak uyduran güzel hediye seçenekleri olacaktır.

Peluş Oyuncak

yılbaşı-hediyeleri-siralio-6

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, çocuk

Peluş oyuncaklar her zaman sevgililer için eskimeyecek bir hediye seçeneğidir. Gerek sevimli tipleri ile artı puan kazandırır gerekse baktıkça, sarıldıkça sizi hatırlatırlar.

Bluetooth Kulaklık

yılbaşı-hediyeleri-siralio-14

Fiyat: 30 TL ve üzeri

Kime: anne, baba, erkek arkadaş, kız arkadaş, eş

Özellikle araba kullanan sevdiklerinize hem onları önemsediğinizi göstermek için hem de hayatlarını kolaylaştırmak için güzel bir hediye olacaktır. Ayrıca telefonla çok konuşan yakınlarınız için sağlıklı bir hediye de olacaktır.

Aksiyon Kamera

yılbaşı-hediyeleri-siralio-15

Fiyat: 150 TL ve üzeri

Kime: erkek arkadaş, kız arkadaş, eş

Yine ekstrem sporlar ile ilgili veya bol seyahat eden ya da su ile bolca haşır neşir olan sevdikleriniz için günümüz harikalarından bir adet aksiyon kamerası alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi GoPro kameralar ile çekilen videolar her gün Youtube gibi video kanallarında izlenme rekorları kırıyor.

Action Figürure

yılbaşı-hediyeleri-siralio-3

Fiyat: 20 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, erkek arkadaş, arkadaş, çocuk

Neredeyse herkesin sevdiği bir süper kahraman, bir film yıldızı, bir bilim-kurgu kahramanı veya çizgi kahramanı vardır. Ve neredeyse bütün bu kahramanlarında bir oyuncağı ya da ciddi bir action figürü vardır. Bu da bir çok kişiyi mutlu edecek güzel bir hediye olacaktır.

Bere, Atkı, Fular, Eldiven Gibi Kışlık Aksesuarlar

Taylor Swift arriving at London TV Studios to perform on Paul O'Grady show -London

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: genel

Yılbaşı için klasik ve güzel bir hediyedir. Beğendiğiniz bir tasarımı sevdiğiniz herhangi bir kişi için kolaylıkla alıp hediye edebilirsiniz.

Telefon Aksesuarları

yılbaşı-hediyeleri-siralio-5

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: genel

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi akıllı telefonlarımız artık elimiz, ayağımız gibi bir uzvumuz olmuş durumda. Bir süre yanımızda olmasalar kendimizi huzursuz hissediyoruz, bu da bir gerçek. Bu sebeple çağımıza en uygun hediyeler de cep telefonları için aksesuarlar olacaktır. O kadar fazla seçenek var ki tercih size ve karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarına kalmış. Araba şarj aletinden tutun, telefonunuzu müzik sistemine dönüştürecek aparatlara, kapaktan kablosuz şarjlara veya telefon stantlarına kadar geniş bir yelpaze içerisinden tercihinizi yapabilir ya da sevdiğiniz ile bir fotoğrafınızı telefon kapağına bastırarak özel bir şey yapabilirsiniz. Tercih sizin.

Kozmetik Ürün Seti

yılbaşı-hediyeleri-siralio-17

Fiyat: 50 TL ve üzeri

Kime: genel

Saç bakım setlerinden, cilt bakım setlerine kadar, gül, kiraz, lavanta kokuları ile tematik banyo ürünü setlerinden, seyahat setlerine kadar bir çok kozmetik ürün seti yılbaşında kadın erkek herkes için hediye seçerken tercih edilebilecek seçenekler arasındadır.

Erkek İçin Takı

yılbaşı-hediyeleri-siralio-2

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: erkek arkadaş, baba, arkadaş

Erkek için takı konusunu bayandan ayrı açma nedenimiz genelde erkekler için takı akla gelmemesidir. Günümüzde bilekliklerden, kravat iğnelerine, kol düğmelerinden, kolyelere kadar erkekler için de bir çok şık takı mevcut. Mesela şu anda erkekler için yuvarlak taşlı bileklikler veya kravat iğneleri trend durumda. Herhangi bir takı mağazasında kolaylıkla tarz bir bileklik bulabileceğiniz gibi klasik erkek giyim mağazalarında da çok şık ve yaratıcı kravat iğneleri veya kol düğmeleri bulabilirsiniz.

Kadın için Takı

yılbaşı-hediyeleri-siralio-4

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, anne, arkadaş

Bayan için takı dediğinizde ne bütçe olarak bir sınırı vardır ne de çeşit olarak. Bol şans…

Uzaktan Kumandalı RC Helikopterler veya Arabalar

yılbaşı-hediyeleri-siralio-9

Fiyat: 35 TL ve üzeri

Kime: sevgili, çocuk

Küçük uzaktan kumandalı bir helikopteri 35 TL civarından başlayan fiyatlara alabilirsiniz ki çocukluğunu 70’lerde veya 80’lerde geçiren bir çok kişi için lüks olan bu oyuncaklar hala büyük bir eğlence kaynağıdır.

Parfüm

yılbaşı-hediyeleri-siralio-20

Fiyat: 30 TL ve üzeri

Kime: genel

Yine yılbaşı denilince akla gelen ilk hediyelerden birisi parfümdür ve parfüm imalatçılarının satışları da bu dönemde patlar. Zara, Bershka gibi firmalarda uygun fiyatlı parfümler olduğu gibi yine parfümerilerde çok daha fazla çeşit bulunabilir.

Erkek İçin Çanta

yılbaşı-hediyeleri-siralio-1

Fiyat: 30 TL ve üzeri

Kime: erkek arkadaş, baba, arkadaş

Takı konusu gibi bunu da dikkat çekmek için ayrı yazma gereği duyduk çünkü artık yine hayatlarımızın önemli bir parçası olan laptoplar için çok kaliteli ve şık çantalar alabileceğiniz gibi düzgün bir evrak çantası veya postacı tipi bir çanta çalışan bir erkek için önemli bir ihtiyaç halini aldı. Ya da telefon sigara cüzdan derken erkekler de küçük şık erkek çantalarına ihtiyaç duyabiliyorlar.

Kadın İçin Çanta

yılbaşı-hediyeleri-siralio-19

Fiyat: 30 TL ve üzeri

Kime: kız arkadaş, anne, arkadaş

Kadın takıları gibi çantaları da bol seçenekli her keseye uygun ürün bulunabilen bir seçenektir.

Ev Aleti veya Dekoratif Eşyalar

yılbaşı-hediyeleri-siralio-12

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: genel, çiftlere

Annenizi, evli çiftleri, yakınlarınızı bir mutfak aleti, elektronik ev gereci veya dekoratif bir eşya ile mutlu edebilirsiniz. Genelde mutfak aletleri anneler gününde anneleri sevindirmek için akla gelse de evli çiftler için de uygun olacaktır.

Bir Yılbaşı Klasiği Kırmızı Don

yılbaşı-hediyeleri-siralio-18

Fiyat: 10 TL ve üzeri

Kime: genel

Son çare yılbaşı klasiği kırmızı dondur. Hala bir şey bulamıyorsanız gidin bir kırmızı don alın. Aldığınız ürüne göre çekici, komik, sevimli, eğlenceli her yana çekilebilen ve yılbaşı havasını yansıtan bir hediyedir…

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*