TEK BACAKLI POPSTAR VE YENİ KLİBİ

TEK BACAKLI POPSTAR VE YENİ KLİBİ

Letonya doğumlu şarkıcı ve model Viktoria Modesta ilk klibini yayınladı. Korkusuzca ve büyük bir özgüven ile mekanik olan bacağınızı sergileyen sanatçı aynı zamanda dünyadaki ilk ve tek tek bacaklı popstar olma özelliğine de sahip.

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-9

Engelli, engelsiz hepimiz için önemli bir ilham kaynağı olan Viktoria doğuştan kusurlu bir bacağa sahipmiş. Bacağı aslında yerindeymiş ama doğuştan çıkıkmış. Bu durum beklendiği gibi oku hayatı boyunca sosyal yaşantısını olumsuz etkilemiş. Bacağını kurtarıp normale çevirebilmek için tam 15 defa bıçak altına yatmış ve hiçbir operasyondan olumlu sonuç alınamamış. Daha sonra tıbbi olarak daha iyi bir destek alabilmek için Londra’ya taşınan şarkıcı daha da kötü sonuçlar ile karşılaşmış ve doktorlar onu bacağını kesmek için ikna etmişler.

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-8

Bu olay sonrası kesilen bacağı ile birlikte komplekslerinden de arınan şarkıcı bir anda özgüven kazanmış. Artık başından geçenleri kabullenen ve benimseyen hatta bunu lehine bile çevirmeyi başaran Viktoria herkesi her ne olursa olsun hayallerini takip etmeye davet ediyor. Karşınıza çıkacak zorluklar bacağınızı kaybetmek bile olsa…

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-2

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-1

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-6

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-3

tek-bacaklı-popstar-viktoria-modesta-siralio-4

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*