KAFASINI ÇEVİREN DİNOZOR İLLÜZYONU VE NASIL YAPILDIĞI

KAFASINI ÇEVİREN DİNOZOR İLLÜZYONU VE NASIL YAPILDIĞI

Bir süre önce Facebook sayfamızda paylaştığımız aşağıdaki video bir hayli ilgi gördü. Bunun üzerine bizde bunun nasıl yapıldığını ve hatta bir çok farklı çeşidini bulduk ve aşağıda sizler ile paylaştık.

Artık sizlerde bu küçük sevimli hareketli illüzyonlara sahip olabilir evde, okulda, iş yerinde arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi süper kahramanlar dahil bu optik illüzyonun bir çok farklı çeşidi mevcut.

Bizlerde bir araştırma yapıp bulabildiğimiz kadar optik illüzyon biblosunu bir araya getirdik. Üzerlerindeki açıklamalar İngilizce olsa da resimlere bakarak uygulamaların nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz.

Hazır Optik İllüzyon Bibloları

Aşağıdaki görselde 3 boyutlu olarak arka görüntü verilmiş. Bu şekli ve nasıl kesip yapıştırmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

optik-illüzyon-biblolar-siralio-11

Bunları yazıcı ile kalın bir kağıda çıktı alarak, kalın kağıdınız ve yazıcınız yoksa da bu tarz çıktı alabileceğiniz bir ofis malzemesi satan kırtasiye vardır muhakkak, oradan çıktı alıp evde makas ile gerekli yerleri kesip daha sonra katlamaları kıvırıp yapıştırıcı ile yapıştırarak bu şaşırtıcı biblolara sahip olabilirsiniz..

optik-illüzyon-biblolar-siralio-5

optik-illüzyon-biblolar-siralio-8

optik-illüzyon-biblolar-siralio-3

optik-illüzyon-biblolar-siralio-4

optik-illüzyon-biblolar-siralio-7

optik-illüzyon-biblolar-siralio-2

optik-illüzyon-biblolar-siralio-1

optik-illüzyon-biblolar-siralio-6

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*