OYUNCAK BEBEKLERE CAN VEREN ADAM

OYUNCAK BEBEKLERE CAN VEREN ADAM

Noel Cruz isimli sanatçı normal oyuncakları alıp boyuyor ve onları öyle bir hale getiriyor ki gerçek kişilerden ayırt edemeyeceğiniz kadar gerçekçi durmalarını sağlıyor. Action figür adı verilen gerçekçi figürlerde bile bulamayacağınız bir gerçeklik yakalıyor. Kendisi zaten bu konuda bir hayli ün kazanmış. İşe başlamak için eski tip standart oyuncak bebekleri veya bildiğiniz Barbie bebekler gibi oyuncakları kullanıyor. Sonuç ise inanılmaz.

Yüzlerini boyayıp oyuncaklara uygun kıyafetler dikerek onlara yeni bir hayat veriyor. Normal soluk ve inandırıcılıktan uzak oyuncaklar bir anda koleksiyoncular için ilgi çekici hale geliyor. Zaten sanatçı ebay gibi yerlerde açık arttırma ile oyuncakları hatırı sayılır fiyatlar ile ilgilenen kişilere satıyor.

oyuncak-gerçek-siralio-11 oyuncak-gerçek-siralio-12 oyuncak-gerçek-siralio-5 oyuncak-gerçek-siralio-6 oyuncak-gerçek-siralio-2 oyuncak-gerçek-siralio-1 oyuncak-gerçek-siralio-18 oyuncak-gerçek-siralio-17   oyuncak-gerçek-siralio-24   oyuncak-gerçek-siralio-10 oyuncak-gerçek-siralio-9 oyuncak-gerçek-siralio-13 oyuncak-gerçek-siralio-14 oyuncak-gerçek-siralio-15 oyuncak-gerçek-siralio-4 oyuncak-gerçek-siralio-16  oyuncak-gerçek-siralio-19 oyuncak-gerçek-siralio-7 oyuncak-gerçek-siralio-8 oyuncak-gerçek-siralio-20 oyuncak-gerçek-siralio-21 oyuncak-gerçek-siralio-22 oyuncak-gerçek-siralio-23 oyuncak-gerçek-siralio-3 oyuncak-gerçek-siralio-25

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*