FAZLA İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ SESLİ KİTAP REKLAMLARI

FAZLA İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ SESLİ KİTAP REKLAMLARI

Dünyanın en büyük yayın evi firması Penguin Yayınevi, sesli kitaplar konusuna el attıktan sonra tanıtım yapmak için Dünya’nın en önemli reklam firmaları ile çalışmaya başladı. Neticede göreceğiniz fazla iyi düşünülmüş reklam kampanyaları ile Cannes Lions ve The One Club gibi reklam dünyasının en prestijli yarışmalarından ödül aldılar.

İlk görselleri McCann Worldgroup Hindistan şubesi hazırlamış ve bununla The One Club’dan 2014 Advertising Gold Pencil ödülünü almışlar. Shakespeare, Mark Twain ve Oscar Wilde gibi ünlü edebiyatçıları kulaklık şekilde kullanarak çok başarılı bir işe imza atmışlar. Diğer kampanya ise Y&R Beijing firması tarafından hazırlanmış ve bu kampanya ise Cannes Lions’da en iyi illüstrasyon dalında ödül aldı. Burada ise tarihi olaylar ve dünya klasiklerinde ki olaylar esnasında markanın logosu olan bir penguen dizi setlerindeki gibi saplı bir mikrofon ile ses kaydı alıyor. Bu şekilde kayıtların atmosfer ve gerçekçilik olarak başarısına vurgu yapılmış.

sesli-kitap-reklamları-siralio-8 sesli-kitap-reklamları-siralio-10 sesli-kitap-reklamları-siralio-9 sesli-kitap-reklamları-siralio-1 sesli-kitap-reklamları-siralio-2 sesli-kitap-reklamları-siralio-3 sesli-kitap-reklamları-siralio-4 sesli-kitap-reklamları-siralio-5 sesli-kitap-reklamları-siralio-6 sesli-kitap-reklamları-siralio-7

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*