DOĞA İLE İÇ İÇE YARATICI SOKAK SANATI

DOĞA İLE İÇ İÇE YARATICI SOKAK SANATI

Şehirleşme ve yeşil hayat genelde yan yana gelince dostane bir görüntü oluşturmuyorlar. Fakat buradaki resimlerde sanatçılar özel ve benzeri bulunamayacak güzellikte çalışmalar çıkarmışlar. Yani elinde sprey boyası olan sokak sanatçılarının 2 boyutlu çalışmalarını doğanın elementleri ile birleştirip 3 boyutlu çalışmalar çıkarmalarından bahsediyoruz.

Böyle bir şey yapmak isterseniz her duvar sizin sanatınız için aynı alan değildir. Çünkü bu tip çalışmalar için mükemmel yeri bulmanız ve burada ki doğal unsurların kalıcı olacağını bilmeniz gerekir. Ne olursa olsun sonuç olarak o kadar emek ve çaba sonunda ortaya çıkan görüntüler paha biçilemez. Sokaktan geçen insanların dönüp bakmaması ve bu yaratıcılığı takdir etmemesi mümkün değil.

doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-1 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-2 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-3 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-4 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-5 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-6 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-7 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-8 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-9 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-10 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-11 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-12 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-13 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-14 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-15 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-16 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-17 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-19 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-20 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-21 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-22 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-23 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-24 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-25 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-26 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-27 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-28 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-29 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-30 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-31 doğa-ve-sokak-sanatı-siralio-18

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*