EL YAPIMI GAME OF THRONES TELEFON STANDI

EL YAPIMI GAME OF THRONES TELEFON STANDI

Hem Game of Thrones seviyor hem de telefonunuzu koyacak bir yer arıyorsanız size muhteşem bir çözüm sunuyoruz. Game of Thrones tahtı şeklinde bir telefon sehpasını kendiniz yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra ister telefonunuza stant olarak isterseniz de dekoratif bir aksesuar olarak kullanın, orası size kalmış.

Gerekli malzemeler yalnızca kılıç şeklindeki yiyecek kürdanlarından, sünger, deri parçaları, yapıştırıcı, son olarak da siyah ve gri tonlarda metalik sprey boya. Bunları kullanarak, son zamanlarda internette hızla yayılan bu şaheser standı genç bir bayan yapıp paylaşmış. Yalnızca bir kaç saat harcayarak bir hafta sonu bu eşsiz tahtı yapabilir ve havanızı atabilirsiniz.

Bunu yaparken biraz sabırlı ve biraz da dikkatli olmanız ve düzgün bir yerleştirme yapmanız yeterli olur. Tabi tahtın orijinal resimlerini alarak şekil verirken onlardan sıkça faydalanmayı da unutmayın.

got-telefon-sehpası-siralio-00001 got-telefon-sehpası-siralio-00002 got-telefon-sehpası-siralio-00003 got-telefon-sehpası-siralio-00004 got-telefon-sehpası-siralio-00005 got-telefon-sehpası-siralio-00006 got-telefon-sehpası-siralio-00007 got-telefon-sehpası-siralio-00008 got-telefon-sehpası-siralio-00009 got-telefon-sehpası-siralio-00010

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*