6 ADIMDA ELMACIK KEMİKLERİNİZİ ÖNE ÇIKARAN MAKYAJ SIRRI

6 ADIMDA ELMACIK KEMİKLERİNİZİ ÖNE ÇIKARAN MAKYAJ SIRRI

Elmacık kemikleri kadınların güzel gözükmelerini sağlayan en önemli unsurlardan biri. Çıkık elmacık kemikleri hem sizi daha zayıf gösterir hem de yüz hatlarınızı daha iyi gösterir. Benim güzel elmacık kemiklerim yok diye üzülmenize gerek yok. Doğru dokunuşlarla elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece bir allık ve bronzlaştırıcı pudra. Vurgulanmış elmacık kemiklerinizle daha hoş bir görüntüye kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.

Adımlar:

1- Aynanın karşında yanaklarını içe doğru çekip elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarın.
elmacik-1-siralio

2- Orta boy allık fırçası ile elmacık kemiklerinizin altın oluşan çukuru bronzlaştırıcı pudra ile yukarı doğru çizgi halinde bir kaç defa uygulayın. Fırçayı resimde gösterildiği yönde tutmaya özen gösterin.
elmacik-2-siralio

3- Bronzlaştırıcıyı doğru yere uyguladığınızdan emin olun. Elmacık kemiklerinizin üzerine kaymamalı. Bu sebeple aşağıdaki gibi tutarsanız iyi sonuç alamazsınız.
elmacik-3-siralio

4- Bronzlaştırıcıyı çizgi üzerinden aşağıdan yukarıya doğru uygulayın.
elmacik-4-siralio

5- Daha sonra gülümseyerek elmacık kemiklerinizi tekrar ortaya çıkarın.
elmacik-5-siralio

6- İstediğiniz renkteki allığınızı elmacık kemiklerinin olduğu resimdeki işaretleri bölge yani elmacık kemikleriniz üst yarısına doğru uygulayın. Neredeyse elmacık kemiklerinizin başladığı noktaya kadar.
elmacik-6-siralio

Ve işte bu kadar. Artık daha etkili yüz hatlarına sahipsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*