NASA UFO GÖRÜNTÜSÜ YÜZÜNDEN CANLI YAYINI KESTİ

NASA UFO GÖRÜNTÜSÜ YÜZÜNDEN CANLI YAYINI KESTİ

NASA izleyeceğiniz görüntü esnasında ISS (Uluslararası Uzay İstasyonu) üzerinden yaptığı canlı yayını bir anda kesti. 15 Ocak 20115 tarihinde yaşanan olay sonrası henüz bir açıklama yapılmadı.

UFO Görünüp Yayın Kesilene Kadar Olan Canlı Yayın Görüntüleri


Tabi ki iddialar UFO görüntüsünü saklamak için yayının kesildiği yönünde oldu. Ama olay yalan değil, UFO kelimesi açılımı itibarı ile “Tanımlanamayan Uçan Cisim” anlamına geliyor. Bu cisimde belirttiğimiz sınıfa ait ve etrafta bir sürü komplo teorileri dolaşırken NASA bu konu ile ilgili bir açıklama yapmayı reddediyor.

Bunun üzerine Nasa’nın UFO vakaları üzerine araştırmam sonucunda bu görüntülere ulaştım.

1991 Yılında Benzer Şekilde NASA’nın STS Uydusunun Kamerasına Yansıyanlar


Bu olay tarihte montaj olmayan, resmi ve belgeli en önemli UFO kayıtlarından bir tanesidir. Hakkında bir çok bilimsel tez yazılmıştır.

Benzer olaylar ve kayıtlı dökümanların sayısı azımsanmayacak kadar çok olduğu gibi hepsini de uzaydaki yaşama ve canlılara bağlamak da mümkün değildir. Yine de uzunca bir süre bilemeyeceğimiz sırlardan bir tanesi de bu olaylar olacak. Düşünün ki Evren içerisinde salonunuzda uçuşan bir toz tanesi kadar bile değiliz. Daha bilmediğimiz türlü maddeler, türlü fiziksel ve kimyasal durumlar bulunuyor. Bunlar ile birlikte de türlü türlü göz yanılmaları, ya da algı farklılıkları…

Fakat yine rotayı uzayda yaşama çevirecek olursak yine kayıtlı ve belgeli bir biçimde eski bir astronot olan Lord Amiral Hill-Norton tarafından ilgi çekici açıklamalar yapılmıştır.

lord-amiral-hill-norton-siralio

“Atmosferimizde bazı objeler var. Bunları anlayabilmekten kilometrelerce uzaktayız fakat onlar yinede buraya geliyorlar. Ciddi ölçüde büyük bir ihtimal dahilinde uzaydaki diğer canlılar ya da uygarlıklar tarafından ziyaret ediliyoruz hatta uzun yıllardır ziyaret ediliyoruz.Bunlar kimdir, neredendir, amaçları ne olabilir konuları ciddi bilimsel araştırma gerektirmektedir. Öyle gazete sayfalarında gündem değiştirmek için kullanılan “çöplük haberler” biçimde ele alınmamalıdır.”

Bu ve buna benzer bir çok açıklaması bulunan Lord Amiral Hill-Norton’un söyledikleri de gayet akılcı ve ilgi çekicidir. Kendisi tanımlanamayan bir çok gök cismini kendi gözleri ile görmüş ve uzayda tanımlaması güç bir çok olaya şahit olmuştur.

ufo-nasa-evren-siralio

Yazımızı insanoğlunun uzay karşısındaki durumunu en iyi biçimde tasvir eden ünlü fizikçi Albert Einstein‘ın bir sözü ile sonlandıralım.

“Uzay insanoğlu için çok karmaşıktır. uzayda insan kocaman bir kütüphanedeki minicik bir çocuğa benzer, çocuk oradaki kitapların yazıldığı binbir çeşit dili anlamaz, nasıl yazıldığınıda anlamaz, dikkatini çeken şey o kitapların karmaşık dizilişindeki ahenktir ve insan oğluda uzayın ahengini çözmeye çalışabilir ancak.”

 

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*