MİKROSİKLET

MİKROSİKLET

Bu gördüğünüz tek tekerlekli motosikletin adı RYNO Elektrik Mikrosiklet. Günümüzde akıllı telefon çeşitliliği gibi taşıma araçlarında da çeşitlilik giderek artıyor. Her geçen gün üç tekerlekli, tek tekerlekli veya tekerleksiz yepyeni buluşlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Mikrosiklette onlardan bir tanesi.

mikrosiklet-siralio-6

Tek başınıza fazla hız yapmadan bir yerden bir yere ucuz bir şekilde gitmek istiyorsanız çok uygun bir cihaz. Amerika’da bisikletin girebildiği her yerde kullanımına da izin veriliyor. Yani bu motosikleti kaldırımları da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Chris Hoffmann tarafından geliştirilen bu aracın ilginç de bir hikayesi var. Kızı 13 yaşındayken Dragon Ball çizgifilminde bu motosikleti görüyor ve devamlı babasına onunla ilgili şeyler anlatıyor. Daha sonra bu fikir babasının da kafasına yatıyor ve 6-7 yıl sonra 5,250 dolar satış fiyatı ile bu motosikleti piyasaya sürüyorlar.

mikrosiklet-siralio-7

Mikrosiklet performans arayanlar için iyi bir seçenek değil, bu aracı daha ziyade Gingr’lar gibi düşünebiliriz. Mikrosiklet saatte yalnızca 20 km hıza ulaşabiliyor.

mikrosiklet-siralio-5

Bir şarj ile sizi 15-20 kilometre uzağa taşıyabiliyor.

mikrosiklet-siralio-3

Ağırlık kapasitesi 120 kg.

mikrosiklet-siralio-4

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*