KLAVYE + MOUSE = KEYMOUSE

KLAVYE + MOUSE = KEYMOUSE

Bilgisayar kullanırken devamlı olarak mouse ve klavye arasında gidip geldiğimiz aşikar. Bu geçişler esnasında bir hayli vakit kaybı ve daha önemlisi konsantrasyon kaybı yaşıyoruz.

keymouse-siralio

Bu yeni icat sayesinde bu sorunlar ortadan kalkacak gibi görünüyor. Özellikle CAD gibi programları kullananlar, tasarım ve dizayn programları ile uğraşanlar, oyucular ve hatta normal bilgisayar kullanıcıları için her kesime hitap edecek ürün, herkesin işlerini de bir hayli kolaylaştıracak. Tamamen bilgisayar kullanımında verimi arttırmaya yönelik bir biçimde dizayn edilmiş. Bilgisayar ile haşır neşir biriyseniz muhakkak mouse ile klavye arası geçişlerde sıkıntı yaşamışsınızdır. Bu durum vakit kaybettirdiği gibi zaman zaman geçişlerde hata yapmamıza da neden olur. Bu ürün sayesinde bu geçişler ortadan kalkıyor. Ayrıca cihazın fonksiyonları bilgisayar üzerinden ayarlanabiliyor, yani klavye tuşları ve mouse tuşları üzerinde istediğiniz gibi ayarlamalar yaparak kullanımınıza göre daha da verimli hale getirebiliyorsunuz. Aşağıdaki videodan Keymouse’un kullanımını ve ne gibi rahatlıklar sağladığını daha net biçimde görebilirsiniz.

Her yönüyle iyi düşünülmüş olsa bile ürünün düşündüren yanı insanların giderek bilgisayarlar ile daha da birleşiyor olması. Aşağıdaki videodan Keymouse’un kullanımını ve ne gibi rahatlıklar sağladığını daha net biçimde görebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*