KAĞIT ÜZERİNDEKİ İŞLEMLERİ ANINDA ÇÖZEN UYGULAMA: PHOTOMATH

KAĞIT ÜZERİNDEKİ İŞLEMLERİ ANINDA ÇÖZEN UYGULAMA: PHOTOMATH

Akıllı telefonlar ve internet ile beraber inanılmaz gelişmelere tanık olduğumuz bu bilgi çağında kamera ile gösterdiğiniz işlemleri anında çözen yepyeni ve inanılmaz bir uygulama ile daha karşı karşıyayız; PhotoMath.

PhotoMath telefonunuzun kamerası ile matematik işlemlerini okuyor ve onları çözüp cevabını ekrana yazıyor. Karmaşık matematik işlemleri bir kaç saniyede çözülerek ekranınıza geliyor. Hem eğitim için hem de işlem çözerek iş yapanlar için çok faydalı bir uygulama. Bu arada atlamadan şu bilgiyi de verelim yalnızca sonucu ekrana yazmıyor işlemin çözüm aşamalarını da size gösteriyor! Dilerseniz kısım kısım okutarak da istediğiniz sonuçları görebiliyorsunuz. Mükemmel bir düşünce!

Şu anda aşağıda koyduğumuz videolarından görebileceğiniz gibi gayet stabil çalıştığı görülen uygulama 2015 yılında piyasada olacak. Ve gerçekten bazı şeyleri değiştirecek gibi görünüyor. Bu uygulamayı kesin istiyorum diyorsanız photomath.net adresine girip üye olun ve uygulama çıkar çıkmaz haberiniz olsun.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*