İDRAR İLE KONTROL EDİLEN OYUNLU PİSUVARLAR

İDRAR İLE KONTROL EDİLEN OYUNLU PİSUVARLAR

Restoranlarda, barlarda, kafelerde tuvaletlerin pisuvarları sadece bir tek işe yarar o da ihtiyacınızı gidermek fakat bu pisuvarlar ile oyun da oynayabiliyorsunuz hem de çiş ile yön vererek.

oyunlu-pisuvarlar-siralio-1

İngiliz Captive Media isimli şirket tarafından yapılan bu sistem Londra’da bir bar tarafından kullanılmaya başlanmış bile, bar sahibi ise ilgiden ve sistemden gayet memnun. Bir eşi daha bulunmayan sistem sayesinde tuvalete gitmek daha eğlenceli ve dikkat çekici bir hal alıyor. Tuvaletin üzerindeki 12 inçlik ekranlarda hem müşterilere oyun oynatma fırsatı buluyor hem de reklam izleterek gelir elde edilebiliyor.Ayrıca cihaz içerisindeki oyunlara da Su Tabancası, Piste İşlemek, Akıllı Çavuş gibi orijinal isimler de seçilerek eğlenceye eğlence katılmış.

oyunlu-pisuvarlar-siralio-2

Örneğin, yukarıda resmini gördüğünüz oyun bir kayak oyunu, bunu oynarken sola dönmek için sola, sağa dönmek için sağa doğru çiş yapmanız gerekiyor. Böylece engelleri aşıyor ve ödülleri topluyorsunuz. Ne dersiniz büyük keyif değil mi?

Ayrıca cihaz monte edildiğinde etrafa daha fazla sıçrama olacağı tahmin ediliyormuş fakat beklentilerin aksine sıçrama da bir hayli azalmış çünkü tuvalete gelen insanlar cidden oyunlara konsantre olup gereken yerlere nişan almaya başlamış. Buyurun bu videodan da “Urinal” isimli bu sistemin monte edildiği bardan izlenimleri alın.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*